22 груд. 2013

акції «Милосердя по допомозі учням з малозабезпечених сімей»

Ціннісне ставлення до сімї, родини, людей акції «Милосердя по допомозі учням з малозабезпечених сімей»
19 груд. 2013

День святого Миколая .

Ціннісне ставлення до культури та мистецтва Проведення свята до Дня святого Миколая
6 груд. 2013

«Славні хлопці - українці»

Ціннісне ставлення особистості до суспільства, держави Провести вечір для учнів 5 - 9 класів «Славні хлопці - українці» до Дня Збройних Сил України
5 груд. 2013

Міжнародний день волонтерів

Ціннісне ставлення до праці Міжнародний день волонтерів
2 груд. 2013

“Боротьба зі СНІДом”

Ціннісне ставлення до себе, бесіда “Боротьба зі СНІДом”.
22 лист. 2013

Конкурс патріотичної пісні «Україно, любий край»

Ціннісне ставлення особистості до суспільства та держави. Відзначення міжнародного дня жертв голодомору . Ціннісне ставлення особистості до суспільства та держави. Відзначення міжнародного дня жертв голодомору . Ціннісне ставлення особистості до суспільства та держави. Відзначення міжнародного дня жертв голодомору . Конкурс патріотичної пісні «Україно, любий край»
8 лист. 2013

День української писемності.

Ціннісне ставлення особистості до суспільства та держави Проведення тематичних уроків та позакласних заходів присвячених Дню української писемності.
20 жовт. 2013

«Мова вулиць»

З 21 – 25 жовтня ціннісне ставлення до себе Тиждень безпеки руху дітей «Мова вулиць».
10 жовт. 2013

Як живеш, ветеране?”

Ціннісне ставлення до сімї , родини , людей «Виховні години до Дня людей похилого віку» Благодійна акція “Як живеш, ветеране?”
7 жовт. 2013

“Подоляночка”

До 9 жовтня відбудеться бесіда з батьками про вступ учнів 2 класу в об’єднання “Подоляночка” .