12 січ. 2015

Щодо заходів безпеки у навчальних закладах

5 груд. 2014

Наші юні математики прийняли участь у Всеукраїнському етапі Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру".

3 груд. 2014

3 грудня – Міжнародний день інвалідів

1 груд. 2014

Ми проти СНІДу! Ми за життя!!!

Всесвітній день боротьби зі СНІДом
22 лист. 2014

Виховна година до дня пам'яті жертв Голодомору ”Україна пам’ятає!"

22 вересня в школі було проведено виховну годину до дня пам'яті жертв Голодомору. Учні школи ходили до пам'ятного знаку жертвам Голодомору та запалили свічку пам'яті. Відбулося покладання композицій із житніх та пшеничних колосків до пам’ятного знаку, вшанували померлих хвилиною мовчання
9 лист. 2014

Що таке UA DAY?

26 жовт. 2014

Допомога на АТО

До 28 жовтня у нашій школі буде відбуватись акція "Допомога на АТО". Будь-ласка учні школи та батьки прийміть участь у тако благородному ділі.
4 жовт. 2014

Шановні вчителі! Прийміть найщиріші вітання в ваше професійне свято.

15 вер. 2014

Флешмоб

Завтра 16 вересня о 9.30 відбудеться всеукраїнська акція на тідтримки перемир'я. Усім учням потрібно прийти до школи у вишиванках, або у шкільній формі.
31 серп. 2014

1 дзвоник

1 вересня 0 9.00 на території школи відбудеться свято Першого дзвоника. Запрошуються усі учні школи та їх батьки.