Мережа класів
1 клас
Класний керівник 1 - го класу Паламарчук Наталія Василівна вчитель початкових класів
1 клас |
|
| |
1. | Дідик Олександр Олександрович | 08.05.2006 р. | С. Степівка |
2. | Бондарчук Тетяна Олександрівна | 21.10.2006 р. | С.Степівка |
3. | Гаврилюк Олег Володимирович | 18.08.2006 р. | С. Степівка |
4. | Пишна Вікторія Володимирівна | 16.05.2006 р. | С.Майдан-Чернел. |
5. | Сергієць Руслана Миколаївна | 31.10.2006 р. | С. Степівка |
2 клас
Класний керівник 2- го класу Судеба Світлана Володимирівна
заступник директора з НВР, вчитель початкових класів
2 клас |
|
| |
1. | Гаврилюк Євген Олексійович | 27.03.2005 р. | С. Макарово |
2. | Гаврилюк Олексій Володимиров. | 30.03.2005 р. | С. Степівка |
3. | Глівінська Вікторія Ігорівна | 13.02.2005 р. | С. Клопотівці |
4. | Козак Анастасія Василівна | 3.10.2005 р. | С. Макарово |
5. | Семенець Діна Юріївна | 4.09.2005 р. | С. Майдан-Чернел. |
6. | Титаренко Анюта Олександрівна | 21.05.2005 р. | С. Макарово |
3 клас
Класний керівник 3 - го класу Заремба Майя Василівна
3 клас |
|
| |
1. | Гавриш Вікторія Михайлівна | 29.11.2004 р. | С.Майдан-Чернел. |
2. | Герасимлюк Єлізавета Василівна | 02.05.2004 р. | С. Майдан-Чернел. |
3. | Заремба Жанна Леонідівна | 03.08.2004 р. | С.Майдан-Чернел. |
4. | Колесник Олексій Русланович | 07.11.2004 р. | С. Майдан-Чернел. |
5. | Пишна Ірина Володимирівна | 16.11.2004 р. | С.Майдан-Чернел. |
6. | Стахміч Артур Михайлович | 16.02.2004 р. | С. Майдан-Чернел. |
4 клас
Класний керівник 4- го класу Гавриш Галина Милкоаївна
4 клас |
|
| |
1. | Бондарчук Олена Олександрівна | 11.10.2003 р. | С. Степівка |
2. | Гаврилюк Юлія Володимирівна | 27.12.2003 р. | С.Степівка |
3. | Гавриш Олександр Михайлович | 21.04.2003 р. | С. Майдан-Чернел. |
4. | Кієнко Максим Сергійович | 05.10.2003 р. | С. Макарово |
5. | Семенець Валентина Юріївна | 30.10.2003 р. | С.Майдан –Чернел. |
6. | Сідім’янцев Олександр Володим. | 18.08. 2003 р. | С. Вівсяники |
7. | Титаренко Аліна Олександрівна | 08.08.2003 р. | С. Макарово |
5 клас
Класний керівник 5- го класу Лещук Діна Володимирівна – вчитель математики
| 5 клас |
|
|
1. | Аркава Оксана Володимирівна | 07.06.2002 р. | С. Макарово |
2. | Волощук Віта Миколаївна | 22.04.2002 р. | С. Макарово |
3. | Кучерук Олена Володимирівна | 28 09.2002 р. | С. Майдан-Чернел. |
4. | Нескороджена Діана Михайлівна | 07.11.2002 р. | С. Степівка |
5. | Судеба Олександр Андрійович | 01.09.2001 р. | С Клопотівці |
6. | Усанов Олександр Михайлович | 27.03.2001 р. | С Вівсяники |
7. | Шваєнко Вікторія Юріївна | 27.10.2002 р. | С.Майдан-Чернел. |
8. | Юрченко Анастасія Вікторівна | 27.01.2002 р. | С Макарово |
6 клас
Класний керівник 6 - го класу Бовкун Олександр Васильович - голова профкому, вчитель історії
| 6 клас |
|
|
1. | Богоцький Олег Юрійович | 21.09.2001 р. | С.Майдан-Чернел. |
2. | Гаврилюк Олександр Васильович | 07.09.2000 р. | С. Макарово |
3. | Ковель Олександр Васильович | 01.05.2001 р. | С.Майдан-Чернел. |
4. | Нескороджений Михайло Михайл | 12.01..2001 р. | С Степівка |
5. | Салавова Олеся Олександрівна | 21.03.2001 р. | С.Макарово |
6. | Семенець Олег Юрійович | 24.06.2000 р. | С Майдан-Чернел. |
7. | Семенець Світлана Юріївна | 20.10.2001 р. | С.Майдан-Чернел. |
8. | Снігур Володимир Васильович | 23.04.2001 р. | С.Майдан-Чернел. |
9. | Стрельбіцький Олег Анатолійов. | 10.08.2000 р. | С. Макарово |
10. | Титаренко Валерія Олександрівна | 14.02.2001 р. | С. Макарово |
7 клас
Класний керівник 7- го класу Бовкун Валентина Семенівна – організатор , вчитель української мови і літератури
| 7 клас |
|
|
1. | Бондарчук Ірина Олександрівна | 09. 01 2000 р. | С. Степівка |
2. | Гаврилюк Оксана Володимирівна | 10.02.2000 р. | С. Степівка |
3. | Кучерук Юлія Володимирівна | 26.12.2000 р. | С. Степівка |
4. | Нескороджений Ростислав Мик. | 09.05.2000 р. | С Степівка |
5. | Шваєнко Діана Юріївна | 04.05.2000 р. | С. Майдан-Чернел. |
8 клас
Класний керівник 8 - го класу Бас Юлія Юріївна – вчитель географії
| 8 клас |
|
|
1. | Кучерук Юрій Вікторович | 05.12.1997 р. | С. Степівка |
2. | Продан Богдан Анатолійович | 16.09.1998 р. | С.Майдан-Чернел. |
3. | Слюсаренко Євген Тимофійович | 16.04.1999 р. | С.Майдан-Чернел. |
4. | Стародуб Анатолій Анатолійович | 18.12.1997 р. | С Стара Гута |
5. | Юрченко Едуард Вікторович | 30 .04.1999 р. | С Макарово |
9 клас
Класний керівник 9- го класу Цибенко Любов Петрівна – вчитель української мови і літератури
| 9 клас |
|
|
1. | Біловус Сніжана Володимирівна | 04.02.1998р. | С.Клопотівці |
2. | Гаврилюк Аліна Володимирівна | 06.07.1998 р. | С. Степівка |
3. | Гаврилюк Сергій Васильович | 25.03.1998 р. | С Макарово |
4. | Нескороджена Алла Миколаївна | 05.07.1998 р. | С .Степівка |
5. | Семенець Юлія Юріївна | 15.03.1998 р. | С. Майдан-Чернел. |
6. | Усанова Ірина Михайлівна | 27.02.1998 р. | С. Вівсяники |
td style=/td480
td style=/p height=nbsp; width:212px;